10 Nisan da kutlanacak olan Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. yılı nedeniyle Kadınhanı Emniyet Müdürlüğü personeli Kadınhanı Kaymakamı Ercan ÇİÇEK'i makamında ziyaret etti.

Kadınhanı İlçe Emniyet Müdürü Mehmet DEMİR ve beraberinde gelen emniyet mensupları Kaymakam ÇİÇEK'e çiçek takdim ederek bir süre karşılıklı sohbet ettiler.
Kadınhanı ilçe Emniyet Müdürü Mehmet DEMİR 'Polis haftası nedeniyle Kaymakamımıza ziyarette bulunduk, polis haftası etkinliklerimiz için kendisini davet ediyoruz' dedi

Polis haftası olması vesilesi ile Kadınhanı Emniyet Müdürü Mehmet DEMİR ve beraberindeki emniyet mensupları ile konuşan Kadınhanı Kaymakamı Ercan ÇİÇEK ' Halkımızın can ve mal güvenliğinin koruyucusu ve en önemli teminatı olan Emniyet Teşkilatımızın polis haftasını en içten ve kalbi duygularımla tebrik ediyorum. Emniyet Teşkilatımız, Ülkemiz genelinde emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin temini, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ile ilgili görev ve sorumluluklarını, toplumun desteğini de almak suretiyle çağdaş bir anlayışla yerine getirmektedir. Tüm emniyet mensuplarının üstlendikleri vatanın korunması, ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve milletimizin geleceği için mesai kavramı gözetmeksizin canını dişine takarak çalışan tüm polislerimize teşekkür ediyor, görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizden hayatta olanlara sağlık ve uzun ömürler diliyorum. Ülkemiz genelindeki tüm polislerimize selam ve sevgilerimi sunuyor başarılar diliyorum' dedi.