Kadınhanı Kaymakamı Osman GÜVEN, 31 Mart Mahalli idareler seçimlerinde görev süresi biten, mahalle muhtarlarına, görevlerinde göstermiş oldukları başarı ve özverili çalışmalarından dolayı Başarı Belgesi takdim etti.
 
Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törende  Muhtarlara verdikleri hizmetten dolayı teşekkür eden Kadınhanı Kaymakamı Osman GÜVEN; Ülkemizin dört bir yanında tüm mahalle ve köylerde vatandaşlarla iç içe olan muhtarlarımız, vatandaşlarla devlet kurumları arasında köprü görevi görmektedirler. Bu anlamda muhtarlarımız devletimizin gören gözü ve duyan kulağı, toplumsal hayatımızın önemli yapı taşlarından birisidir. Demokrasi zincirinin ilk halkasını oluşturan muhtarlık, fedakarlık ve sevgi gerektiren zor bir görevdir. Muhtarlarımız seçilmiş oldukları Mahallelerimizdeki sorunları tespit ederek ilgili makamlara aktarma ve takibini yapma, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini belirleyerek yapılacak olan Kamu Hizmetlerinin daha hızlı, etkin ve verimli bir şekilde yerine getirilmesi noktasında mühim bir görevi üstlenmektedirler.
 
Muhtarlarımız devletin ilk kapısı, halk adamı, halk hizmetkarıdır. Bu anlamda yeni seçilen Muhtarlarımızla, istişare içinde hizmetler ortaya koymaya gayret ederek, her türlü sorun ve ihtiyacında destek olmaya devam edeceğiz.. Sizlerle de birlikte yaptığımız çalışmalarda, verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere teşekkürlerimi sunuyor, Hayatınız geri kalan kısmında sağlık ve mutluluk diliyorum.