Her Cuma günü bir mahallede gerçekleşecek Halk buluşması programı kapsamında Kadınhanı  Kaymakamı Osman GÜVEN  ilçemiz Alabağ mahallesinde vatandaşlarla  buluşarak halkın sorunlarını dinledi.
 
İlçenin sorunlarını halkla tartışmak, sorunlara ilişkin halkın görüş ve önerilerini almak amacıyla, geçen yıl dan bu yana ilçe merkezinde devam eden halk buluşması bu hafta Alabağ mahallesinde gerçekleştirildi. 
 
Kadınhanı Kaymakamı Osman GÜVEN ile birlikte Kadınhanı ilçesinde bulunan kurum müdürlerinin de katıldığı  Halk buluşmasında  vatandaşlarımızla bire bir görüşmeler yapıldı.
 
Sorunların ve çözüm önerilerinin de konuşulduğu alabağ mahallesindeki halk toplantısında konuşan Kadınhanı Kaymakamı Osman GÜVEN, özellikle düğünlerde atılan silah konusuna değinerek; Düğünlerde silahla ateş edenlere fırsat verilmeyeceğini, bu tür olaylarda konunun üzerine şiddetle gideceklerini anlatan GÜVEN, "Düğün eğlencesi esnasında silahla ateş etmek, acı olaylarla karşılaşmamıza sebep oluyor. Bu tür olay yaşanmasını, kimsenin mağdur olmasını istemiyoruz. Bu nedenle halkımızı ve düğün yapacak aileleri uyarıyorum. Düğünlerde eğlence tarzınızı değiştirin, silahla ateş etmeyin. Siz kendiniz bu alışkanlığı bırakmazsanız biz güvenlik güçleriyle bu işi önlemek için her türlü önlemi alacağız." dedi